:

Waar staan de meeste files in de ochtend?

Aya Martena van Burmania Vegilin van Claerbergen
Aya Martena van Burmania Vegilin van Claerbergen
2025-06-15 10:16:59
Count answers: 6
Brabant is de provincie waar de meeste files staan, zo ziet de ANWB al jaren. Het zijn vooral de drukke ochtend- en avondspitsen die het gevolg zijn van het massale woon-werkverkeer en het feit dat onze provincie een plek is waar heel veel transport doorheen gaat. Deze snelwegen staan al jarenlang hoog in de file top-10.
Jinthe Verbeeck
Jinthe Verbeeck
2025-06-15 10:10:02
Count answers: 6
Nederland Dagelijkse drukke trajecten ochtend en avondspits Wat zijn in Nederland de drukke trajecten in de ochtend- en avondspits? Ochtendspits (06.30 - 09.30 uur) Er staat geen specifieke informatie over de locaties van de meeste files in de ochtend in de gegeven tekst, maar er wordt wel verwezen naar een kaart met drukke trajecten in de ochtend- en avondspits.
Marijn de Vos
Marijn de Vos
2025-06-15 09:46:34
Count answers: 11
De meeste files in de ochtend staan op de A1 van Apeldoorn naar Amsterdam, tussen Voorthuizen en knooppunt Hoevelaken. Ook op de A12 van de Duitse Grens naar Arnhem, tussen Zevenaar en Duiven, staan veel files in de ochtend. Verder zijn de A4 van Den Haag naar Amsterdam, tussen Leidschendam en Zoeterwoude, en de A27 van Breda naar Utrecht, tussen Noordeloos en Lexmond, en de A2 van Den Bosch naar Utrecht, tussen knooppunt Empel en Waardenburg, belangrijke knelpunten in de ochtendspits.
Niels Veenstra
Niels Veenstra
2025-06-15 08:30:44
Count answers: 11
Hoe hoog de piek ook is, doorgaans is 08:30 uur het moment dat er de meeste files staan tijdens de ochtendspits.
Amira Kuipers
Amira Kuipers
2025-06-15 07:51:27
Count answers: 7
De plek waar de meeste files stonden tijdens de ochtendspits is de A1 van Apeldoorn naar Amsterdam, gevolgd door de A12 bij de Duitse grens bij Arnhem. Ook op de dag staan we steeds vaker in de file. En dan ook wederom op de woensdag en donderdag, staan er gedurende de hele dag de meeste files.