:

Wat is de ANWB opfriscursus voor senioren?

Tom Kramer
Tom Kramer
2025-06-17 06:50:49
Count answers: 10
Met de Opfriscursus autorijden voor senioren van ANWB leert u alles over de nieuwe verkeersregels. Met de ervaren rijinstructeurs oefent u met de nieuwste rijtechnieken. Zo gaat u weer vol vertrouwen de weg op! In een training van 1,5 uur tijd leert u alles over de nieuwe verkeersregels. Ook oefent u met de nieuwste rijtechnieken. Een ervaren ANWB-rijinstructeur begeleid u hierbij in een ANWB lesauto. Waarom een Opfriscursus Autorijden? blijf op de hoogte van de nieuwe verkeersregels verbeter uw rijvaardigheid met de nieuwste rijtechnieken blijf rijvaardig in het moderne en drukke verkeer
Lize Smith
Lize Smith
2025-06-17 04:55:31
Count answers: 6
Speciaal voor senioren die geruime tijd geleden hun rijbewijs behaalden, heeft de ANWB de Opfristraining autorijden. In 1,5 uur tijd krijgt u nuttige informatie en tips, en gaat u met een ervaren instructeur de weg op. U leert op ontspannen wijze waaraan u in het hedendaagse, vaak drukke verkeer met nieuwe verkeersregels moet denken. Zo kunt u vandaag en morgen veilig blijven rijden. De training duurt 1,5 uur en kan gevolgd worden vanaf onze rijschool, of thuis ophalen kan in overleg. In een ANWB lesauto wordt u begeleid door een vakbekwame ANWB-rijinstructeur. De training bestaat uit: • Persoonlijk intakegesprek waarin u uw wensen kenbaar maakt • Rit op de openbare weg met persoonlijke instructeur, met veel nuttige tips en informatie die uw verkeersveiligheid vergroten • Tips over slimme technologieën in moderne auto's en manieren om zuiniger te rijden • Evaluatie U dient in het bezit te zijn van uw rijbewijs. 1 x 1 1/2 uur U heeft geen extra materiaal nodig. Een vakbewame rijinstructeur begeleidt u in een ANWB lesauto. U kunt de Opfriscursus Autorijden volgen bij een ANWB Rijopleiding bij u in de buurt. Landelijke dekking.
Gerrit Nguyen
Gerrit Nguyen
2025-06-17 04:11:03
Count answers: 13
Speciaal voor senioren die geruime tijd geleden hun rijbewijs behaalden biedt ANWB Rijopleiding een opfristraining aan. In deze training leert u zelfstandig en veilig deel te nemen aan het verkeer, zodat je weer met zelfvertrouwen achter het stuur zit. De training van 1,5 uur bestaat uit: Persoonlijk intakegesprek waarin u uw  wensen kenbaar maakt; Rit op de openbare weg met een ervaren rijcoach; Tips om veiliger én zuiniger te rijden; Evaluatie. Met de Opfriscursus autorijden van ANWB leert u alles over de verkeersregels. Met de ervaren rij-instructeurs oefent u met de nieuwste rijtechnieken. Na deze training beschikt u gegarandeerd over: De juiste inzichten waarmee u uzelf prima redt in het moderne verkeer; Praktische tips en vaardigheden om veiliger én zuiniger te rijden; Het vermogen om mobiel te blijven op een manier die goed past bij uw rijstijl.
Sienna Geerman
Sienna Geerman
2025-06-17 03:33:42
Count answers: 6
De ANWB opfriscursus voor senioren bestaat uit een theorie- en praktijkgedeelte. Nieuwe verkeersregels en actuele verkeersonderwerpen komen aan bod. Met een speciaal opgeleide begeleider maakt u in uw eigen auto of brommobiel een rijvaardigheidsrit. Na afloop van de rit krijgt u een ritverslag met persoonlijke adviezen waarmee u de (vaak ongemerkt) ingeslopen fouten in uw rijgedrag en uw routine kunt verbeteren. Ook is er een reactietest en wordt er een oogmeting aangeboden. De eigen bijdrage is €15,-. Deze kosten betaalt u ter plaatse aan het begin van de cursus. Het grootste deel van de kosten wordt gesubsidieerd door de provincie Zuid-Holland. De locatie is met medewerking van ANWB AutoMaatje geregeld. Voor wie is deze cursus bestemd? Voor iedere belangstellende, ouder dan 60 jaar, die in het bezit is van een geldig rijbewijs en een auto of brommobiel en woont op Goeree-Overflakkee.
Lotte Aksoy
Lotte Aksoy
2025-06-17 02:55:19
Count answers: 7
De ANWB heeft de ‘Opfristraining’ voor senioren georganiseerd. De training is bedoeld voor senioren die lang geleden hun rijbewijs hebben gehaald en hun kennis willen bijspijkeren. De kosten bedragen €86,50 voor ANWB-leden. Voor niet-leden bedragen de kosten €107,-. Tijdens de training krijgt u nuttige informatie over veiligheid op de weg en krijgt u tips over de nieuwe technologie in de moderne auto’s. Tijdens de training gaat u de weg op samen met uw rijinstructeur. U doet dit in uw eigen auto.