:

Is Madurodam binnen of buiten?

Sofia van der Velden
Sofia van der Velden
2025-09-03 22:46:06
Count answers : 27
0
Madurodam is buiten, want je kunt langs komen. Kom langs en beleef Nederland in het klein. Kom langs in één van onze gezellige restaurants voor een hapje en een drankje, of snuffel rond in de shop voor het perfecte aandenken.
Faas van de Berg
Faas van de Berg
2025-08-28 02:03:31
Count answers : 32
0
Binnen of buiten? Altijd iets te doen! Laat het weer je plannen niet verpesten. Madurodam heeft meerdere overdekte attracties waar je droog blijft én volop kunt beleven, ontdekken en spelen.
Jort Lafleur
Jort Lafleur
2025-08-18 08:31:00
Count answers : 22
0
Madurodam is een interactieve miniatuurstad in Den Haag waar kinderen en ouders samen Nederland ontdekken via miniaturen, waterattracties, speeltuinen en indoor belevingen. Activiteit voor buiten Overdekte attracties en binnenruimtes maken het geschikt bij elk weertype. Eigen eten/drinken mag mee Ook leuk met slecht weer
Myrthe Hulshouts
Myrthe Hulshouts
2025-08-10 10:04:02
Count answers : 42
0
Madurodam is zowel binnen als buiten te bezoeken, mét verschillende activiteiten en attracties. Er zijn speeltuinen en attracties, zoals de Nijntje speeltuin voor peuters en kleuters en The Flying Dutchman waar je een vlucht boven Nederland maakt. Ook zijn er doe-dingen als het Hansje Brinkerspel, het besturen van bootjes, vliegtuigen, het laden van containers en bedienen van sluizen. Zusen zijn er uitstapjes mogelijk met een brandblusboot of een bezoek aan een festivalterrein.
Wesley Hussain
Wesley Hussain
2025-08-10 07:04:10
Count answers : 26
0
Madurodam is een ideaal dagje uit voor het hele gezin. Er is buiten én binnen veel te beleven. Natuurlijk is er ook buiten veel te beleven.
Aya Martena van Burmania Vegilin van Claerbergen
Aya Martena van Burmania Vegilin van Claerbergen
2025-08-10 05:05:42
Count answers : 31
0
Madurodam is buiten, want het heeft een abonnement voor een heel kalenderjaar. Bij Madurodam kan je dagtickets en flextickets kopen. Het park heeft jaarabonnementen. Voor Madurodam kan je een dagticket, flexticket en abonnement kopen.