:

Hoe lang loop je in Paleis Het Loo?

Yasmin Meyer
Yasmin Meyer
2025-09-06 19:34:49
Count answers : 26
0
Een rondwandeling van 14 km door het park van Paleis Het Loo. Het eerste deel van de wandeling gaat door het Achterpark, het meer ‘natuurlijke’ gedeelte met een behoorlijk geaccidenteerd terrein. Tot slot loop je langs het Paleis en de stallen weer terug naar de parkeerplaats.
Zoë van den Pol
Zoë van den Pol
2025-08-29 11:39:11
Count answers : 23
0
Om het paleis, de tuinen en de stallen te bezoeken heb je minimaal drie uur nodig. Je wandelt hier al snel een kleine drie kilometer over alle paden.
Mohamed de Pauw
Mohamed de Pauw
2025-08-24 23:44:01
Count answers : 28
0
Het artikel geeft geen informatie over hoe lang je in Paleis Het Loo kunt lopen. Het artikel vermeldt wel de openingsdagen en -uren van het paleis, maar niet de looptijd.
Jort Klerks
Jort Klerks
2025-08-14 01:26:24
Count answers : 33
0
Vanuit de grand foyer is het paleis bereikbaar met een open lift. Er zijn drie verschillende verhalen, elk van dertig minuten lang. De audioverhalen kun je beluisteren in de app op jouw telefoon. Je komt eerst in het onderhuis. Hier speelt een film over de geschiedenis van Paleis Het Loo met Nederlandse voice-over. Het paleis bezoek je met een audioverhaal. Je komt aan bij de bassecour, het voorplein van het paleis. Vanaf het stallenplein is het ongeveer 500 meter naar het voorplein van het paleis. Dit bereik je via de stallenlaan met klinkerbestrating. Er rijdt ook een pendelbus. Een dagkaart is €1,-. In de shuttlebus is plaats voor acht personen. Deze shuttlebus vervoert ook ingeklapte rolstoelen / rollators / buggy’s.