:

Is het Vredespaleis in Den Haag een bezoek waard?

Zoey Aziz
Zoey Aziz
2025-10-24 20:40:08
Count answers : 36
0
Visitors are welcome from 09:00 to 16:30 Monday through Friday, at no charge, at the Court’s Headquarters in The Hague, The Netherlands. Visitors are welcome to attend hearings without prior registration. The Court also offers the possibility to be part of a guided visit with a specific programme. High school groups are welcome to visit us to attend a hearing.
Jules Mohammad
Jules Mohammad
2025-10-24 19:40:45
Count answers : 21
0
Het terrein van het Vredespaleis kan alleen worden bezocht als onderdeel van een rondleiding. Er zijn drie verschillende rondleidingen: in het paleis, rondom het paleis en in de tuin. Als u niet in de gelegenheid bent om naar het Vredespaleis te komen, kunt u het gebouw alsnog bezoeken via de virtuele 360-graden tour.

Lees ook

Kun je Vredespaleis bezoeken?

Het Vredespaleis en de tuinen zijn alleen toegankelijk met een rondleiding, die op geselecteerde mom Lees meer

Is het Vredespaleis een bezoek waard?

Het Vredespaleis kan alleen worden bezocht als onderdeel van een rondleiding. Er zijn drie verschill Lees meer

Annabel Vos Specht
Annabel Vos Specht
2025-10-24 19:14:31
Count answers : 28
0
Het Vredespaleis is beperkt toegankelijk voor kinderwagens, rolstoelen en rollators. Scootmobielen kunnen niet worden toegelaten. Deze rondleiding is vanwege de vele trappen in de tuin helaas niet begaanbaar voor personen in een rolstoel of met een rollator. Een tour rondom het paleis geeft u de mogelijkheid om het terrein te leren kennen met een gids. Tijdens de wandeling door de historische tuin krijgt u een goed beeld van de verschillende gebouwen op het terrein, hun bijzondere architectuur en de manier waarop ze met elkaar en de tuin samenhangen.