:

Wanneer zijn de afsluitingen rondom de NAVO-top?

Liv Jacobs
Liv Jacobs
2025-09-10 04:15:01
Count answers : 35
0
Om hen veilig en ongestoord tussen Schiphol en Den Haag te vervoeren, troffen we uitgebreide verkeers- en veiligheidsmaatregelen. We sloten de A5, A4, A44 en N44 volledig of deels af en er waren ook op- en afritten, viaducten, tunnels en parkeerplaatsen op en langs deze wegen dicht. Doordat alle delegaties op woensdag 25 juni al vertrokken, konden we eerder starten met het afbouwen van de maatregelen. Vrijwel alle wegen gingen weer open op donderdag 26 juni voor de ochtendspits. Dat was een dag eerder dan we hadden gepland.
Loes Biharie
Loes Biharie
2025-09-05 16:47:02
Count answers : 28
0
De A44 gaat dicht van Noord naar Zuid van zondagmiddag 22 juni tot vrijdagmorgen 27 juni 06.00 uur. Tijdens de top zelf is ook regelmatig de andere kant naar Amsterdam tijdelijk afgesloten. Een tijdelijke afsluiting van de N206 is aan de orde op het moment dat bepaalde delegaties zich door de regio verplaatsen. De onderdoorgang op de Wassenaarseweg wordt op 24 en 25 juni volledig afgesloten. De fietspaden onder de A44 zijn open, maar fietsverkeer kan op 24 en 25 juni niet via de onderdoorgang op de Wassenaarseweg. De afsluitingen vinden plaats van 22 juni tot en met 27 juni, met specifieke afsluitingen tijdens de NAVO-top op 24 en 25 juni.

Lees ook

Is de tunnel bij Terneuzen open?

De Westerscheldetunnel verbindt Terneuzen in Zeeuws-Vlaanderen met het schiereiland Zuid-Beveland en Lees meer

Wat zijn de risico's van omleiding?

Tijdens de operatie kunnen complicaties optreden zoals een bloeding of een hartstilstand. Ook kunnen Lees meer

Max Nek
Max Nek
2025-08-28 18:49:30
Count answers : 35
0
De NAVO-top op 24 en 25 juni 2025 in het World Forum in Den Haag heeft gevolgen voor wegen, openbaar vervoer, vliegverkeer en scheepvaart. Dit komt omdat er veel beveiligingsmaatregelen nodig zijn. Voor het scheepvaartverkeer op de Noordzee zijn specifieke maatregelen van toepassing. Van vrijdag 20 juni tot en met woensdag 25 juni is de haven van Scheveningen alleen bereikbaar via een vaste route (corridor). De maatregelen rondom de NAVO-top hebben geen gevolgen voor de internationale scheepvaartroutes van of naar Rotterdam.
Amber Martens
Amber Martens
2025-08-18 04:45:53
Count answers : 40
0
De afsluitingen rondom de NAVO-top zijn vanaf zondagmiddag 22 juni tot en met donderdag 26 juni. Door (tijdelijke en gedeeltelijke) afsluitingen van (snel)wegen, op- en afritten en viaducten en tunnels op de wegen A5, A4, A44 en N44 is er vanaf dat moment tot en met donderdag 26 juni kans op ernstige hinder. De op- en afrit van de N201 met de A4 Amsterdam richting Den Haag zijn afgesloten. De afrit van de A4 Amsterdam richting Den Haag naar de N207 is afgesloten. Verschillende fietspaden en lokale wegen rondom de Polderbaan (tussen de A5 en N205) zijn afgesloten.

Lees ook

Is de A10 dicht op 21 juni?

Op vrijdagavond 20 juni 2025 sluit de Gemeente om 21.00 uur de A10 West, Zuid en Oost af, tussen de Lees meer

Is de Westerscheldetunnel in Zeeland afgesloten?

In de nacht van 27 op 28 mei is de Westerscheldetunnel in beide richtingen volledig afgesloten vanwe Lees meer

Job Paspoort van Grijpskerke en Poppendamme
Job Paspoort van Grijpskerke en Poppendamme
2025-08-14 21:39:52
Count answers : 21
0
Van zondagmiddag 22 juni tot en met donderdag 26 juni moeten automobilisten rekening houden met ernstige verkeershinder op de wegen in en rond Den Haag, Amsterdam en Rotterdam. Door (tijdelijke en gedeeltelijke) afsluitingen van (snel)wegen, op- en afritten en viaducten en tunnels op de wegen A5, A4, A44 en N44 is er kans op veel vertraging. Dat geldt ook voor regionale en lokale wegen in en rond Den Haag, Wassenaar, Katwijk, Noordwijk, Haarlemmermeer, Leiden en Rotterdam. Tijdens de NAVO-top zijn verschillende doorgaande wegen afgesloten.
Pien Badal
Pien Badal
2025-08-03 07:12:01
Count answers : 27
0
Rondom de NAVO-top vinden verschillende afsluitingen plaats. De A5 is afgesloten in beide richtingen tussen knooppunt Raasdorp en knooppunt De Hoek van zondagmiddag 22 juni tot vrijdagochtend 27 juni. Op de A4 zijn twee rijstroken dicht tussen De Hoek en Burgerveen richting Den Haag van zondagmiddag 22 juni tot vrijdagochtend 27 juni. Ook is de verzorgingsplaats Den Ruygen Hoek aan de A4 in de richting van Den Haag dicht van zondagmiddag tot vrijdagochtend. De A44 wordt tussen knooppunt Burgerveen en Wassenaar in de richting van Den Haag afgesloten van zondagavond tot vrijdagochtend. De N44 tussen Den Haag en de Rozenweg in Wassenaar is in beide richtingen dicht tussen zondagavond en vrijdagochtend. Op woensdagmiddag- en avond 25 juni is ook de A44/N44 richting Amsterdam afgesloten. De N440 is volledig afgesloten van zondagmiddag tot vrijdagochtend, van de N44 via de Hubertustunnel naar het World Forum in Den Haag. De N434 is woensdag 25 juni afgesloten in beide richtingen.

Lees ook

Is de Blackwall-tunnel vandaag open?

Both tunnels are open 24 hours a day. If you drive through either Blackwall or Silvertown Tunnel du Lees meer